+90 262 373 33 90

Sosyal Medyada Biz}

Kesintisiz Güç Kaynağı Uzmanı
Kesintisiz Güç Kaynağı Satış ve Servis !!! Uzman ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

Koruyucu Bakım

7 gün / 24 saat çalışacak şekilde tasarlanmış olan Kesintisiz Güç Kaynakları belli kullanım saatlerine ulaştıklarında bakım ve servise ihtiyaç duyarlar.

Çalıştırıldıkları noktalarda acil durum görevi yapan UPS (KGK) Sistemlerinin doğru ve uzun ömürlü hizmet verebilmeleri için dönemsel bakımlarının yapılması önemli bir unsurdur.

UPS’lerde  Akü, Fan, DC Kondansatör, Filtre Devreleri , Kontaktör gibi zaman içerisinde aşınan ve kullanım ömrü sınırlı olan malzemeler bulunmaktadır. Gerekli dönemsel bakım ve kontrollerin yapılmadığı durumlarda ups’ler arıza yapabilir. Bu sebeple yüklerin kesintiye uğraması ile bakım maliyetine göre çok daha yüksek işletme giderleri doğurabilmektedir.

Ceha Elektonik ile yapacağınız Avantajlı ve Ekonomik Koruyucu Bakım Anlaşmaları ile işletme giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Bu sözleşme kapsamı içinde kalan arıza ve bakım hizmetlerinde ayrıca bir işçilik ücreti alınmaz ve değişmesin gereken yedek parçalar için extra %20 bakım anlaşması indiriminden faydalanabilirsiniz.

Bunun için bizimle 0262 373 3390 nolu telefondan veya info@cehaelektronik.com.tr mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHızlı Teklif İste