+90 262 373 33 90

Sosyal Medyada Biz}

Kesintisiz Güç Kaynağı Uzmanı
Kesintisiz Güç Kaynağı Satış ve Servis !!! Uzman ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kesintisiz Güç Kaynağı Teknik Servis Eğitimi

Ceha Elektronik UPS eğitimi Makelsan

Kesintisiz Güç Kaynağı Teknik Servis Eğitimi

Makelsan Mak. Kim. Elek. Mak. San. Tic. AŞ. tarafından Ceha Elektronik Ltd. Şti. teknik servis personelimize “Kesintisiz Güç Kaynağı Genel Eğitimi” verildi.

Makelsan AŞ’nin İstanbul Tuzla’daki Merkez Fabrikasında 12/13/14 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlen eğitim programı toplam 24 eğitim saati olarak düzenlendi.

Eğitimde, Makelsan Marka Kesintisiz Güç Kaynakları hakkında genel teknik bilgi sunumunun ardından UPS’lerin güç, model, faz sayısı, kullanım amacı, çalışma ortamı  gibi konular hakkında detaylı bilgiler verildi

Makelsan tarafından üretilen ve daha çok endüstriyel ihtiyaçlara cevap veren Boxer ve Level serisi UPS’ler detaylı olarak incelendi, kurulum, arıza tespit, onarım ve bakım hizmetleri sırasında izlenmesi gereken yol ve dikkat edilmesi konular detaylı olarak incelendi.

Teorik olarak verilen eğitimin ardından Makelsan Teknik Servis ve Test biriminde  cihazlar uygulamalı olarak incelendi, gerekli ölçüm, testlerin nasıl yapılacağı tatbiki olarak gösterildi. Sahada karşılaşabilecek sorunlar ve çözüm yolları gösterildi.

Teorik ve pratik eğitimin ardından yapılan sınav neticesinde başarılı olan personele “Kesintisiz Güç Kaynağı Eğitim Belgesi” verildi.

18 Aralık 2019
305 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHızlı Teklif İste