+90 262 373 33 90

Sosyal Medyada Biz}

Kesintisiz Güç Kaynağı Uzmanı
Kesintisiz Güç Kaynağı Satış ve Servis !!! Uzman ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

2004 yılından bu yana Doğu Marmara Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin Güç Elektroniği alanında lider markalarından olan Makelsan Marka Kesintisiz Güç Kaynaklarının 2018 yılı itibarı ile Batı Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü de üstlenmiş bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz ürün gruplarının arasında UPS ( Kesintisiz Güç Kaynağı), Servo Voltaj Regülâtörü, Statik Voltaj Regülâtörü, İnvertör, Akü Şarj Redresörü, Jeneratör ve diğer Endüstriyel Güç Elektroniği cihazları bulunmaktadır.

Resmi distribütörlüğünü üstlendiğimiz Makelsan marka cihazların yanı sıra diğer marka cihazlara da teknik destek hizmeti vermekteyiz.

15 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize satış öncesi ücretsiz keşif ve tespit hizmeti ile başlayan hizmetlerimiz tasarım, proje, üretim, satış, onarım, periyodik bakım ve danışmanlık olarak bir işletmenin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Makelsan Doğu Marmara ve Batı Karadeniz bölge distribütörü olarak Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinde satış ve Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli’den sonra Düzce’de faaliyete geçirmiş olduğumuz Satış Mağazamız ve Teknik Servis Ofisimizle sizlere ilk elden ve doğrudan hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bilindiği üzere son yıllarda elektrik enerjisine olan talebin artması sebebi ile bölgemizde elektrik şehir şebekesindeki dalgalanmalar ve kesintiler giderek artmaktadır. Bu durum işletmelere maddi kayıp, zaman kaybı ve müşteri memnuniyetsizliği olarak tesir etmektedir.

İşletmenizin bu olumsuzluklardan etkilenmemesi için ücretsiz keşif hizmetimiz ile ihtiyacınıza en uygun çözümü sunabilmekten mutluluk duyarız.

Call Now ButtonHızlı Teklif İste